plakat warsztaty

Dyrektor szkoły informuje, że zwrot podręczników odbędzie się 1 września, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Odbierane będą tylko kompletne zestawy. W przypadku braków, pozostałe podręczniki nie zostaną odebrane.

zwrot podręczników

 

stypendium

obiady wrzesień

Szanowni Rodzice!
Dyrektor szkoły prosi o zgłoszenie dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 będą korzystały z zajęć szkolnej świetlicy. Świetlica będzie czynna od 6:30 – 15:30. Dyrektor prosi o zgłoszenie dzieci do 21 sierpnia 2020r.
Z uwagi na sytuację epidemiczną i troskę o bezpieczeństwo dzieci dyrektor prosi o zadeklarowanie uczestnictwa dziecka w zajęciach wraz z przewidywanymi godzinami. Jest to wstępna deklaracja, jej celem jest m.in. zmonitorowanie potrzeb w zakresie opieki świetlicowej. Szczegółowe godziny przebywania dziecka w świetlicy zostaną ustalone po zapoznaniu się z planem zajęć dziecka.
Dyrektor zastrzega sobie prawa do zakwalifikowania na zajęcia dzieci tych rodziców, którzy są aktywni zawodowo (w przypadku, gdy liczba chętnych przekroczy możliwość zachowania dystansu bezpieczeństwa dzieci).

Prosimy o wypełnienie deklaracji o przesłanie w formie elektronicznej na adres:
sekretariat@sp.smigiel.pl

deklaracja w pliku .docx

deklaracja w pliku .doc

deklaracja w pliku .pdf

Czytaj więcej...

list

Wszystkim członkom społeczności szkolnej Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy wspaniałych, pogodnych oraz bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych chwil. 

beach 1449008 1920

Drodzy Uczniowie, przed Wami długo wyczekiwany moment – WAKACJE :) . Niektórzy z pewnością spotkają się z przyjaciółmi, inni wybiorą się gdzieś z rodziną.
Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i innych.

Drodzy Rodzice!
Przeglądając zasoby Internetu trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na portalu naszego dziennika. Są to pomysły na spędzenie wolnego czasu podczas tegorocznych wakacji! Link poniżej.
https://portal.librus.pl/rodzina/artykuly/wakacje-inne-niz-zwykle-czy-moga-byc-udane
Ponadto wielu z Was na pewno planuje dłuższe podróże. Zachęcam do skorzystania z pomysłów na zabawy z dziećmi w drodze. Link poniżej.
20 pomysłów na zabawy w drodze
Życzę wszystkim uczniom i rodzicom wesołych i słonecznych wakacji, dużo odpoczynku i niezapomnianych przygód!

Pozdrawiam,
Izabela Wajske – pedagog szkolny

sea 1351559 1280

Czytaj więcej...

Dyrektor szkoły informuje, że świadectwa szkolne wydawane będą w piątek 26 czerwca (klasy VIII i kl. I-IV) oraz w poniedziałek 29 czerwca (klasy V-VII) zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.

Podczas odbioru świadectw obowiązuje reżim sanitarny – uczniowie posiadają maseczki i rękawiczki oraz zachowują społeczny dystans.   

Dojazd do szkoły we własnym zakresie.

Informacja o rozdaniu dyplomów dla dzieci z zerówek ukaże się po 29 czerwca, czyli po zakończeniu rozdawania świadectw dla klas I-VIII. Jest to spowodowane dbałoscią o dobro dzieci i obowiazującym reżimem saniarnym. Wiadomość zostanie zamieszczona na stronie szkoły lub przekazana przez wychowawców. 

klasy VIII  (piątek)

- świadectwa odbierają na dużym boisku szkolnym,

- przy wejściu K (łącznik prowadzący na duża salę) będzie wyznaczone miejsce, w którym uczniowie swoim podpisem w księdze potwierdzają odbiór dokumentów – każdy ósmoklasista musi to zrobić!

9:00 - 9:40          klasa 8A

9:50 - 10:30        klasa 8B

10:40 – 11:20     klasa 8C

11:30 – 12:10     klasa 8D

klasy I-IV ( piątek)

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu "Pandemia moimi oczami"

Uczniowie klas 0-3:
I miejsce Paulina Linka 1a
II miejsce Martyna Kasperska 0a
III miejsce Oskar Zalisz 2d
wyróżnienie Olivier Kasperski 0d

Uczniowie klas 4-8
I miejsce Dominik Lewandowski 5a
II miejsce Lena Łupicka 6f
III miejsce Joanna Hałas 6f
Wszystkim dziękujemy za nadesłanie prac. Ze względu na zaistniałą sytuację nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w nowym roku szkolnym.

pandemia 1      pandemia2