28 września w Kościanie rozegrano Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły.

powiatowe biegi przełajowe 24 powiatowe biegi przełajowe 19 powiatowe biegi przełajowe 07

Galeria Powiatowe Biegi Przełajowe

22 września na terenach wokół stadionu w Śmiglu odbyły się Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

gminne biegi przełajowe 24gminne biegi przełajowe 59gminne biegi przełajowe 70

Galeria Gminne Biegi Przełajowe

Drodzy Rodzice!

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe. Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez p. Tomasza Kołowrotkiewicza z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Poniżej zamieszczamy następujące linki:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia AXA 2017 pdf. 

Tabela Trwałych Uszczerbków 2017  pdf.

Wariant ubezpieczenia

Czytaj więcej...

Dyrektor szkoły informuję, że w związku z termomodernizacją szkoły i trwającymi pracami uczniowie kl.I-VII oraz klas gimnazjalnych nie mogą korzystać ze stołówki szkolej. Herbata oraz obiady nie będą wydawane, aż do odwołania.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po ponad dwumiesięcznej przerwie w naszej szkole zabrzmiał dzwonek obwieszczający nadejście nowego roku szkolnego 2017/2018, roku pełnego zmian.

rozpoczęcie roku szkolnego 01rozpoczęcie roku szkolnego 07 rozpoczęcie roku szkolnego 20

Czytaj więcej...

1 września br. poczet sztandarowy, uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w mszy św. rozpoczynającej rok szkolny 2017/2018. Po niej przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli kwiaty i znicze na Placu Rozstrzelanych, pod tablicą poświęconą rozstrzelanym we wrześniu 1939 roku mieszkańcom Śmigla, upamiętniając w ten sposób 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. (rm)

1 września 02 1 września 031 września 01

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych, wesołych oraz bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil. Do zobaczenia we wrześniu!

wakacje1

 

W piątek 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów za najwyższe wyniki w nauce oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej. Przedstawicielki uczniów podziękowały nauczycielom za trud pracy włożony w wychowanie oraz naukę dzieci. Na zakończenie klasa VId zaśpiewała piosenkę z repertuaru kabaretu OT.TO - "Wakacje" wprowadzając wszystkich w prawdziwie wakacyjny nastrój. Zdjęcia w galerii: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakończenie roku szkolnego 03zakończenie roku szkolnego 33zakończenie roku szkolnego 48

Czytaj więcej...

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. W ostatni czwartek roku szolnego odbyły się apele, podczas których wręczono nagrody laureatom szkolnych konkursów. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym! Zdjęcia w garerii: Apel - nagrody za konkursy w roku szkolnym 2016/2017

apel nagrody za konkursy 02   apel nagrody za konkursy 37

 

Szkolną tradycją stał się mecz nauczyciele-uczniowie, który rozgrywany jest w ostatnich dniach roku szkolnego. Sportowe spotkanie poprzedzone jest wręczeniem nagród w szkolnym plebiscycie na najlepszego sportowca. W tym roku rozegrano mecz siatkówki, który wygrali nauczyciele 3:0. Zdjęcia w galerii: Najlepsi sportowcy i mecz nauczyciele-uczniowie.

sportowcy 09   sportowcy 19   sportowcy 30