Niecodzienny przebieg miał tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej. Nie było pasowania pierwszoklasistów ani uroczystej akademii. Grono nauczycielskie uczestniczyło tylko w uroczystym posiedzeniu rady pedagogicznej, podczas którego podziękowano za wieloletnią pracę paniom: Halinie Walenczewskiej i Janinie Franek, odchodzącym na zasłużoną emeryturę. Kilka tygodni wcześniej takie podziękowania otrzymali również pani Maria Józefczak i pan Rafał Klem. Ponadto dyrektor szkoły wręczył okolicznościowe nagrody.

Życzenia z okazji DEN w tym dniu przekazała nauczycielom także Burmistrz Śmigla pani Małgorzata Adamczak. Podczas krótkiej gali w Centrum Kultury wręczyła Nagrody Burmistrza (z naszej szkoły paniom - Iwonie Baranowskiej i Iwonie Włoch) oraz podziękowania dla nauczycieli i pracowników, którzy w minionym roku przeszli na emeryturę. Dyrektor szkoły odebrał upominki dla pierwszoklasistów i szkoły.

den 06   den 00   den 11

 Zdjęcia w galerii: Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo!
W związku z obecną sytuacją epidemiczną jutrzejszy bieg "Śmig bez pudła" i zbiórka pieniężna na stadionie nie odbędą się. Zbiórka na rzecz dzieci pod egidą UNICEF odbędzie się w poniedziałek na terenie szkoły.


Dyrektor szkoły

Robert Plewka

Życzenia DEN SU

Dyrektor szkoły informuje, że 14 października br. świetlica szkolna czynna będzie w godzinach od 6.30 do 15.30. W tym dniu autobusy dla uczniów korzystających z opieki świetlicowej będą kursowały według następującego harmonogramu:
a) dowozy:
07:00 z Wydorowa
07:10 z Nietążkowa
07:25 z Poladowa

07:00 z Żegrówka/Bielaw

b) odwozy:
13.00
14.30

bus

Dyrektor szkoły informuje, że w środę 14 października nie będą realizowane zajęcia lekcyjne. Świetlica będzie czynna wg stałego planu: od 6.30 do 15.30. Dla uczniów dowożonych będzie uruchomiony jeden kurs ranny o godzinie 7.00 oraz jeden kurs po południu o godzinie 14.30. (dla kierunków Żegrówko oraz Nietążkowo / Poladowo. W tym dniu nie będzie obiadów w szkolnej stołówce.

INFO

2 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczniowie klas 4-8 na jednej z lekcji pisali krótki test ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy nie popełnili żadnego błędu otrzymali certyfikaty eksperta. Do akcji włączyli się również trzecioklasiści. 

śdtm

W piątek 2 października uczniowie klas ósmych wzięli dzisiaj udział w zajęciach online prowadzonych przez pracowników Centrum Nauki Kopernik: e-PLANETOBUS. Podczas zajęć obejrzeli prowadzony na żywo przez YouTube wykład o planetach układu słonecznego, a następnie poprzez platformę Teams mogli porozmawiać online z prowadzącymi zajęcia.

planetobus

DZCH

Od dnia 29 września 2020r. uruchamiamy korzystanie z szatni szkolnej dla uczniów. Z szatni nie będą korzystały dzieci z klas pań: M. Zimniak, I.Mueller, D.Piątek, R.Kamieniarz, A.Smelkowskiej.
Szczegóły w dokumencie: kliknij tutaj

KOMUNIKAT

Informujemy, że zbiórka na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Bodzewie dobiega końca. Jest to akcja charytatywna, która rozpoczęła się w lutym br. Z uwagi na pandemię podsumowanie akcji następuje dopiero teraz.

Wszystkie zebrane dary zostaną wysłane w najbliższych do Domu Dziecka w Bodzenie.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. 

Izabela Wajske, Aldona Wleklik