zyczenia DK

marzec

Rekrutacja do klasy I odbędzie się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Śmigla - w pliku pdf.
Kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły podstawowej przyjmowani są do klasy I na podstawie ZGŁOSZENIA.
Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły biorą udział w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsca na podstawie złożonego WNIOSKU. ZGŁOSZENIE i WNIOSEK są dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja. Proszę o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą procedury rekrutacji dziecka do klasy I publicznej szkoły podstawowej. Klauzula znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja. rekrutacja
WNIOSKI I ZGŁOSZENIA NALEŻY WRZUCAĆ DO URNY WYSTAWIONEJ W SZKOLE PRZY PORTIERNI W TERMINIE USTALONYM W HARMONOGRAMIE REKRUTACJI - OD 22 LUTEGO 2021R. - 9 MARCA 2021R.

Dyrektor szkoły przypomina Rodzicom, że w ramach porozumienia zawartego z przychodnią Medicor z Kościana uczniowie naszej szkoły mogą bezpłatnie otrzymać pomoc w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Szczegóły znajdują się na plakacie poniżej.

 

Oferta Medicor dot. pomocy psychologicznej SP Śmigiel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kościanie oferuje dzieciom, młodzieży i ich rodzicom i nauczycielom różnorodne formy wsparcia, także w sytuacjach kryzysowych.

W celu skorzystania z pomocy należy skontaktować się telefonicznie  i umówić się na termin konsultacji, porady lub innej formy wsparcia.

Kontakt:         Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

           ul. Kościelna 5a

tel. w godz. od 8 do 15:

65 512 17 60

65 511 74 20

poradnia_koscian@poczta.onet.pl

www.poradniakoscian.szkolnastrona.pl

Biblioteka szkolna przedstawia wyniki konkursu plastycznego "Gwiazdka w Bullerbyn" dla klas I-II:

gwiazdka w bullerbyn

klasy pierwsze:

1 miejsce - Lidia Borowczak kl.I d, 

2 miejsce - Jagna Zimniak kl.I a,

3 miejsce - Oliwia Juchocka kl. I c

klasy drugie:

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice.
W naszej bibliotece szkolnej powstał kącik poradnictwa rodzinnego. Zakupiona przez szkołę literatura to głównie poradniki, które pomogą Państwu w rozwiązaniu problemów dotyczących dzieci. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Książki będzie można wypoźyczać od 8 lutego.

dla rodziców

Olga Konys

 

Luty obiady

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i innym osobom, które przyłączyły się do przedświątecznej akcji "Pierniki dla Seniora" i przekazały swoje słodkie prezenty oraz ręcznie wykonane kartki z życzeniami dla podopiecznych Domu Seniora w Mórkowie.
Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu przekazane przed świętami podarunki umiliły mieszkańcom domu seniora ten wyjątkowy czas i sprawiły radość.

pierniki dla seniora
Dziękujemy za pomoc.

Szanowni Państwo! Rodzice i Opiekunowie! Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami i przyprowadzenie dzieci w poniedziałek pod właściwe wejścia. Do budynku szkoły dzieci wchodzą bez opiekunów. Dzieci będą opuszczały szkołę tymi samymi wejściami.

Szczegóowe informacje w pliku pdf

komunikat