Szanowni państwo
Od 25.05.2020 r zostaną zorganizowane w szkole zajęcia wychowawczo-opiekuńcze dla uczniów klas I-III, a także wznowią pracę oddziały przedszkolne w szkole. Zajęcia zostaną zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEN i GIS (mniejsze grupy, zachowanie reżimu sanitarnego). Zajęcia wychowawczo- opiekuńcze będą zorganizowane w godzinach od 6:30 do 15:30 w szkole, a w przedszkolu od 6:30 do 16:00. Będzie możliwość skorzystania z obiadu oraz przy większej grupie uczniów z autobusu szkolnego dla uczniów dowożonych. Decyzja o powrocie dzieci na zajęcia należy do państwa i nie ma takiego obowiązku. Informację, czy dziecko skorzysta z zajęć proszę przekazać WYCHOWAWCY KLASY DO DNIA 19.05./WTOREK/ DO GODZINY 9 00. Proszę również o informację w jakich godzinach dziecko będzie korzystać z opieki w szkole.

Dyrektor szkoły

Robert Plewka

Czas pandemii - trudny, przygnębiający, napawający lękiem...czy dający nadzieję na to, że coś na świecie się zmieni...?
Ogłaszamy konkurs.

konkurs pandemia

Kankur 2020

plakat klasa usportowiona

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do udziału w konkursie organizowanym przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ”.

Czas trwania konkursu 11.05. 2020 r.– 12.06.2020r.
Ogłoszenie wyników nastąpi 18.06.2020 r.
Kategoria indywidualna.

Szczegółowy regulamin konkursu jest udostępniony pod linkiem:

http://cwrkdiz.leszno.pl/aktualnosci/346-wez-udzial-w-konkursie-zawod-marzen.html?fbclid=IwAR2VTx6MG9Ik1aa3EPh1EGmYxE9cNZmEt8UhFX23H9ZJv5aNq2KwPW0pCvk

Osoby, które zdecydują się przystąpić do konkursu, proszę o kontakt mailowy do mnie i.wajske@sp.smigiel.pl lub do p. Olgi Konys o.konys@sp.smigiel.pl .

Konkurs Zawod Marzen duzy

Pozdrawiam Izabela Wajske 

Co roku, 15 maja na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin. Już dzisiaj chciałabym Was drodzy Rodzice oraz Uczniowie zaprosić do wspólnego świętowania.
Chcę Was zachęcić i zaproponować Wam wspólną, rodzinną grę, zaczerpniętą z zasobów internetu, która poprawi niejednemu humor, sprawi radość i zadowolenie, zaciśnie więzi rodzinne. Może się okazać wspaniałą zabawą i metodą na zabicie zbędnego czasu.
Życzę wspaniałej, miłej i rodzinnej zabawy ;-)

LINK DO GRY pt. PRAWDZIWY SKARB
https://prawdziwyskarb.pl/online/

rodzina

Pozdrawiam 
Izabela Wajske – pedagog szkolny

Z okazji Święta Szkoły oraz Święta Flagi nasi uczniowie wykonali różnymi technikami prace plastyczne. Poniżej prezentujemy nadesłane prace. (EŚ)

image0001 image0002

Drodzy rodzice, uczniowie
Zachęcam do wdrożenia przerw śródlekcyjnych. W tym tygodniu proponuję, abyście Państwo zagrali w grę planszową, ze swoimi dziećmi. Poniżej pliki do pobrania, życzę miłej zabawy.

instrukcja

plansza

elementy cz1

elementy cz2

Olga Konys

Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych Szkoły Podstawowej im.Konstytucji 3 Maja w Śmiglu na rok szkolny 2020/2021 - plik pdf

pierwszoklasista