GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELSKICH

Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu 

r. szkol. 2019/2020

                                                          

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

  1.  

Adamczewski Wojciech

piątek

8.50-9.40

117

  1.  

Adamek Aleksandra

poniedziałek

13.30-14.30

307

  1.  

Andrynowski Piotr

czwartek

8.55-9.40

205

  1.  

Baranowska Iwona

wtorek

9.50-10.35

204

  1.  

Chudak Krzysztof

wtorek

11.45-12.30

117

  1.  

Dekiert Rozalia

czwartek

8.55-9.40

139

  1.  

Dębniak Violetta

wtorek

9.50-10.35

117

  1.  

Domagała Małgorzata

wtorek

9.50-10.35

139

  1.  

Domagała Olga

czwartek

8.55-9.40

139

  1.  

Franek Janina

środa

9.50-10.35

215

  1.  

Frąckowiak Tomasz

czwartek

9.50-10.35

130

  1.  

Grocka Katarzyna

środa

poniedziałek

8.00-8.30

13.00-13.30

139

139

  1.  

Jagodzik Honorata

poniedziałek

9.50-10.35

139

  1.  

Jankowska Agnieszka

poniedziałek

8.55-9.40

139

  1.  

Janowicz Monika

wtorek

13.45-14.30

305

  1.  

Kamieniarz Renata

piątek

9.50-10.35

145

  1.  

Klem Rafał

czwartek

9.50-10.35

315

25

Ławniczak Barbara

wtorek

8.00-8.45

139

26

Marecka Ewa

wtorek

czwartek

10.50-11.20

10.50-11.20

139

139

27

Matuszczak Aneta

czwartek

13.45-14.30

120

28

Matuszkowiak Agnieszka

poniedziałek

9.50-10.35

117

29

Marciniak Karol

piątek

10.50-11.35

135

31

Michałowski Filip

wtorek

11.45-12.30

204

32

Mielcarek Hanna

piątek

10.50-11.35

139

33

Mueller Ilona

środa

9.50-10.35

139

34

Nawrocka Iwona

wtorek

9.50-10.35

139

35

Nowak Olena

czwartek

8.00-8.30

139

36

Nowicka Anna

środa

9.50-10.35

139

37

Perz Barbara

poniedziałek

10.50-11.35

219

38

Piątek Dagmara

środa

12.30-13.15

235

39

Plewka Magdalena

piątek

10.50-11.35

204

40

Portala Hanna

piątek

9.50-10.35

117

41

Prajs Żaneta

wtorek

czwartek

11.50-12.15

11.50-12.15

139

139

42

Primel Ryszard

wtorek

10.50-11.35

147

43

Przybyłek Alicja

czwartek

9.50-10.35

117

45

Rusek Dominika

środa

11.45-12.30

130

46

Ruta Marta

wtorek

10.10-11.10

139

47

Rząsa Ilona

środa

9.50-10.35

117

48

Schulz Krystyna

środa

10.50-11.35

117

49

Skrzypczak Jonna

poniedziałek

11.45-12.30

117

50

Smelkowska Anna

piątek

9.50-10.35

147

51

Spalony Joanna

poniedziałek

10.50-11.35

139

52

Spławska-Dobroń Hanna

czwartek

13.45-14.30

111

53

Strzelczyk Danuta

wtorek

10.50-11.35

147

54

Sworacka Joanna Marta

piątek

8.00-8.30

139

56

Szczerbal Kinga

wtorek

9.50-10.35

117

57

Szejn Wiktoria

piątek

10.55-11.35

139

58

Szmytowicz Agnieszka

wtorek

9.50-10.35

204

59

Szudra Monika

poniedziałek

8.55-9.40

117

60

Szymańska Małgorzata

piątek

8.55-9.40

150

62

Tomczak Marta

poniedziałek

9.50-10.35

109B

63

Tomczak Michał

poniedziałek

12.50-13.35

130

64

Tomowiak Habernik Magdalena

czwartek

8.00-8.45

139

66

Walenczewska Halina

czwartek

8.55-9.40

221

67

Weber Andrzej

środa

11.45-12.30

117

68

Wielińska Rita

wtorek

9.50-10.35

117

69

Wleklik Aldona

piątek

9.50-10.35

204

70

Włoch Iwona

poniedziałek

9.50-10.35

204

71

Włoch Monika

czwartek

9.50-10.35

204

72

Woś Magdalena

wtorek

8.00-8.45

319

73

Wysokińska Marcelina

wtorek

8.55-9.40

204

74

Zimniak Magdalena

środa

8.45-9.30

135

75

Żak Dorota

wtorek

8.00-8.45

139