Plan rekolekcji – 24, 25 i 27 lutego 2020r.

poniedziałek 24 lutego i wtorek 25 lutego

klasy VII-VIII

8:00 - 8:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

9:00 - 9:45 nauka rekolekcyjna w kościele

klasy IV-VI

9:00 - 9:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

10:00 - 10:45 nauka rekolekcyjna w kościele

klasy I-III

10:00 - 10:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

11:00 - 11:45 nauka rekolekcyjna w kościele

 

czwartek 27 lutego

9:00 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas VII-VIII

10:15 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas IV-VI

11:30 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas I-III

Czytaj więcej...

obiady III 20r

Szanowni Państwo! Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem kursów autobusów szkolnych w trakcie rekolekcji, tj. 24, 25 i 27 lutego br. W środę i w piątek kursy odbywają się wg stałego harmonogramu.

Harmonogram kursów autobusów w trakcie rekolekcji

autobus

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Koloratorium Śnieżki”, w którym główną nagrodą jest szkolne laboratorium marzeń. Uczniowie klas 4-8 mogą wziąć udział w konkursie plastycznym lub literackim. Warunkiem jest rejestracja i zalogowanie się stronie koloratorium.pl Każdy uczeń się liczy. Chłopcy i dziewczęta zbierają punkty, które liczą się dla szkoły i ucznia. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w terminie do 3 kwietnia br.
Szczegółowych informacji udziela p. A. Matuszczak - nauczycielka chemii.

koloratorium

Czytaj więcej...

Wielkopolski Kurator Oświaty zaprosił do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Twórczości Stanisława Moniuszki w kontekście podsumowania aktywności szkół w roku 2019 w związku z obchodami 200 rocznicy urodzin kompozytora. Nasza szkoła wzięła udział w III kategorii - przygotowała fotoreportaż dotyczący działalności szkoły w roku jubileuszowym. 18 lutego odbył się finał konkursu. Nasza szkoła zdobyła II miejsce za projekt "Dziedzictwo muzyki polskiej", na który składała się wystawa plastyczna oraz prezentacja "Dwa światy, jedna muzyka". Podczas uroczystości zostały zaprezentowane prace plastyczne naszych uczniów. Na scenie wystąpili Lena Domagała z klasy VIe, która zaśpiewała pieśń "Prząśniczka", a Maksymilian Chudek z klasy VIa zagrał ją na dzwonkach chromatycznych.

konkurs moniuszko

Szanowni Państwo! Prosimy uczniów i rodziców uczniów dowożonych o zapoznanie się z nowym planem odwozów ze szkoły, obowiązującym od 17 lutego br.

Plan dowozów do szkoły nie uległ zmianie.

Plan odwozów szkolnych - nowy

autobus

W walentynkowy piątek obchodziliśmy w szkole dzień koloru czerwonego. U wielu uczniów i nauczycieli zauważyliśmy czerwone elementy ubioru. Do akcji SU przyłączyli się też chłopcy i dziewczęta z klas zerowych, w tym grupy Od.

zdjecia luty2

Uczniowie Vd na podsumowanie spotkań z lekturą "Chłopcy z Placu Broni" realizowali projekt pn. "Mój Plac Broni". Efekty trzytygodniowej pracy w grupach przedstawili na lekcji języka polskiego. (r)

zdjecia luty1

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z nowym planem lekcji nastąpią zmiany w kursach autobusów do Żegrówka/Bielaw . W poniedziałki odwozy odbywać będą się po 5, 7 i 8 lekcji.

dzieci dzieciom